![](https://feke-gezi-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-0-gnGZpzqD.jpg)
46 yaşındaki Tuğba Özay, son gönderisini 31 Mart’ta paylaşmış ve bu tarihten itibaren sosyal medya kullanmama kararı almıştı.
![](https://feke-gezi-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-1-qCnBVnnr.jpg)
31 Mart’ta oy kullanırken paylaştığı fotoğrafın ardından sosyal medya detoksu yapmaya başlayan Özay, detoksu bugün itibarıyla bozdu.
![](https://feke-gezi-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-2-qHv2BkcA.jpg)
Leopar desenli çizmeleri ve üstündeki gold bikinisiyle çekilmiş bir pozunu paylaşan Özay, bir ayı aşkın süre sonra sosyal medyaya girmiş oldu.
![](https://feke-gezi-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-3-F33AOORi.jpg)
Tuğba Özay, sosyal medyadan uzaklaşma kararının kendi tercihi olduğunu söyleyerek “Bazen susmak gerekir, bazen gitmek, bazen dinlenmek, bazen gözlemlemek” dedi.
![](https://feke-gezi-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-4-BDOZCQpI.jpg)
Sosyal medya detoksunun kendisine çok iyi geldiğini vurgulayan Özay, paylaşımında “Aslında farkında olmadan çok fazla içine sürükleniyoruz bazı şeylerin. Bazen ruhumuz yoruluyor, kirleniyoruz. O kadar olumsuzluklar o kadar gereksiz söylemler o kadar vahşi şeylerle karşılaşıyoruz ki bozulduğumuzun farkında bile olmuyoruz.” ifadelerine yer verdi.
![](https://feke-gezi-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-5-JEFr4qjQ.jpg)
Özay, bundan sonra ne sıklıkta sosyal medya kullanacağını şimdilik bilmediğini belirterek kendisine gelen mesajlar için takipçilerine teşekkür etti.
![](https://feke-gezi-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-6-Hsu8aQvH.jpg)
Sosyal medyadan uzak kaldığı süreçte iki proje hazırladığını açıklayan Özay, babasına ithafen “Araftayım” adlı bir şarkı yaptığını söyledi. Özay, diğer projesinin ise “Le Hayde Maske” adlı film olduğunu söyledi.
![](https://feke-gezi-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-7-pBR2c4SZ.jpg)
İşte Tuğba Özay’ın açıklamasının tamamı…
![](https://feke-gezi-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-8-MiyBtUgH.jpg)
![](https://feke-gezi-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/tugba-ozay-istanbul-bogazindan-bikiniyle-seslendi-sunu-bilmenizi-isterim-9-GjmmaFDu.jpg)