Teknoloji devinin son akıllı telefonu ortaya çıktı! 16GB RAM ve dahası

Meizu bir süre önce yaptığı açıklama kapsamında yapay zeka operasyonlarına ağırlık vereceğini söylemişti. Meizu 21 serisinin ise şirketin akıllı telefon dünyasındaki son modelleri olması bekleniyor. Bu kapsamda Meizu 21 Note ortaya çıktı.

Meizu 21 Note neler vadediyor?

Meizu, en yeni amiral gemisini 16 Mayıs’ta tanıtacak. Sızıntılar, Meizu 21 Note’un özelliklerini ve tasarımını gözler önüne serdi. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden gücünü alacak cihaz, 144Hz yenileme hızına sahip 1.5K çözünürlüklü OLED ekrana sahip olacak.

Sızdırılan diğer önemli özellikler arasında 16 GB RAM ve 256GB / 512GB dahili depolama seçenekleri yer alıyor. Telefon ayrıca metal çerçeveli tamamen cam bir gövdeye sahip olacak. Ekran altı parmak izi sensörünü barındırması da bekleniyor.

Arka tarafında Meizu 21’e benzer bir kamera modülüne sahip olacağı belirtildi. Dikey olarak konumlandırılmış üç kameralı bir tasarıma yer verecek. Telefonun ayrıca 66W hızlı şarjı destekleyen 5500mAh bataryadan besleneceğini hatırlatalım.

Tasarım açısından Samsung’a benzeyen yeni cihaz, 6.8 inçlik 1.5K çözünürlük ve 144Hz yenileme oranına sahip bir ekran ile geliyor. Android 14 tabanlı Flyme AIOS üzerinde çalışacak Meizu 21 Note, arkada çift kameraya ve RBG özellikli bir flaşa sahip.

Fiyatlandırma detayları da ortaya çıktı. 16GB/256GB modelin 380 dolar ve 16GB/512GB varyantın ise 415 dolar civarında olması bekleniyor. Cihazın ilk aşamada Çin’e özel olabileceğinin de altını çizmek gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir